KONST / Litografier / Serigrafi 15915058
nr 1591 5058
Rikizo Fukao
(f. 1946), Japan
Serigrafi, Signerad, Silkscreen, numrerad 3/15, daterad -74. Silkscreen, yttermått inklusive ram: 78x59 cm
Kondition: missfärgningar
Rikizo Fukao, japansk konstnär född 1946.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:08:30
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)